CHRONIMY ŚRODOWISKO!

Agencja reklamowa QUALIENERGY Sp. z o.o. powstała w 2012 roku, od początku sukcesywnie promuje marki firm wspierających ochronę środowiska. Na początku 2017 roku opracowaliśmy system, który wspiera produkty wpływające na zmniejszenie smogu. 

eco_%C5%9Bwiat.png

QUALIENERGY STWORZYŁ SYSTEM!

System, który stworzyliśmy daje możliwość udzielania rabatu w postaci punktów, za które możemy otrzymać zniżkę na produkty wspierające środowisko. 

Obecnie większość producentów mówi o tym, że ich firma jest ekologiczna ale nie robi nic, żeby ich klienci byli ekologiczni. Nasz system punktów QUA skierowany jest przede wszystkim do firm produkujących produkty dekoracyjne lub designerskie.

TWOJA ECO FIRMA

Twoja firma dba o środowisko poprzez ograniczanie zużycia energii elektrycznej, cieplnej, lub produkuje energooszczędne towary i chciałbyś o tym poinformować świat, to dobrze trafiłeś. 

Opisz nam swoją firmę lub produkt a my w ramach współpracy przygotujemy projekt kampanii PR, aby zmaksymalizować ekspozycję oraz wykorzystać efektywnie czas i środki finansowe.

Doświadczenie i profesjonalizm, tym nacechowani są nasi pracownicy a także dzięki rozbudowanemu zapleczu technicznemu Qualienergy potrafi stworzyć, a potem zrealizować kompleksowe kampanie, które umożliwią firmom produkującym neutralne dla środowiska towary, brać czynny udział w ograniczeniu efektu cieplarnianego. 
Dla nas najważniejsi są ludzie - ich pasje, osobowość i energia - to nieocenione wartości w które wierzymy i stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. 

qualiart.png

DLA KOGO SYSTEM?

Energia jest jednym z podstawowych czynników niezbędnych do produkcji przemysłowej, a także jednym z istotnych elementów kosztów produkcji w przedsiębiorstwie. 

Oprócz zmniejszania zużycia energii u siebie, warto też zainwestować w to, aby nasi klienci korzystali z bardziej ekologicznych źródeł energii. 
Pierwszymi zbieraczami punktów QUA są osoby remontujące domy i mieszkania. Mogą kupić ekologiczne źródła energii z rabatem QUA. 

Pomaga im to podjąć decyzję wymiany pieca węglowego na bardziej ekologiczny. 

Rabat wypracowują sobie kupując meble, ozdoby elewacyjne oraz inne neutralne dla środowiska towary w internecie. Zapraszamy do współpracy przede wszystkich producentów mebli i ozdób elewacyjnych.