CHRONIMY ŚRODOWISKO!

Agencja reklamowa QUALIENERGY Sp. z o.o. powstała w 2012 roku, od początku sukcesywnie promuje marki firm wspierających ochronę środowiska. Na początku 2017 roku opracowaliśmy system, który wspiera produkty wpływające na zmniejszenie smogu. 

eco_%C5%9Bwiat.png

QUALIENERGY STWORZYŁ SYSTEM!

System, który stworzyliśmy daje możliwość udzielania rabatu w postaci punktów, za które możemy otrzymać zniżkę na produkty wspierające środowisko. 

Obecnie większość producentów mówi o tym, że ich firma jest ekologiczna ale nie robi nic, żeby ich klienci byli ekologiczni. Nasz system punktów QUA skierowany jest przede wszystkim do firm produkujących produkty dekoracyjne lub designerskie.

TWOJA ECO FIRMA

Twoja firma dba o środowisko poprzez ograniczanie zużycia energii elektrycznej, cieplnej, lub produkuje energooszczędne towary i chciałbyś o tym poinformować świat, to dobrze trafiłeś. 

Opisz nam swoją firmę lub produkt a my w ramach współpracy przygotujemy projekt kampanii PR, aby zmaksymalizować ekspozycję oraz wykorzystać efektywnie czas i środki finansowe.

Doświadczenie i profesjonalizm, tym nacechowani są nasi pracownicy a także dzięki rozbudowanemu zapleczu technicznemu Qualienergy potrafi stworzyć, a potem zrealizować kompleksowe kampanie, które umożliwią firmom produkującym neutralne dla środowiska towary, brać czynny udział w ograniczeniu efektu cieplarnianego. 
Dla nas najważniejsi są ludzie - ich pasje, osobowość i energia - to nieocenione wartości w które wierzymy i stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. 

qualiart.png

DLA KOGO SYSTEM?

Energia jest jednym z podstawowych czynników niezbędnych do życia.

Wiemy, że obecnie produkcja każdego rodzaju energii w większości powoduje zanieczyszczenie środowiska. Ograniczenie jej zużycia w połączeniu z odpowiednim odżywianiem i aktywnością fizyczną, pozwoli nam dłużej cieszyć się zdrowiem. 

System QUA ułatwia zakup produktów które przyczyniają się do zmniejszenia zanieczyszczeń naszego środowiska i ochrony naszego zdrowia.

Kupując produkty upiększające nasze życie, uzyskujemy rabat na produkty pomagające nam zdrowiej żyć.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy biorą czynny udział w ochronie zdrowia oraz tych którzy dopiera mają zamiar to robić.