Deska elewacyjna QWOOD

Jesteśmy wiodącym producentem paneli / desek styropianowych drewnopodobnych. Nasza produkcja odbywa się w Kadach koło Grodziska Mazowieckiego (województwo mazowieckie)

Nasze panele są bardzo lekkie o realistycznej strukturze drewna. Profile elewacyjne QWOOD są proste w montażu i odporne na warunki atmosferyczne. W przeciwieństwie do tradycyjnej ...

Jesteśmy wiodącym producentem paneli / desek styropianowych drewnopodobnych. Nasza produkcja odbywa się w Kadach koło Grodziska Mazowieckiego (województwo mazowieckie)

Nasze panele są bardzo lekkie o realistycznej strukturze drewna. Profile elewacyjne QWOOD są proste w montażu i odporne na warunki atmosferyczne. W przeciwieństwie do tradycyjnej deski nasz produkt nie wymaga późniejszej konserwacji. Rdzeniem paneli elewacyjnych jest styropian EPS200, który pokryty jest specjalnie przygotowaną powłoką, wzbogaconą o mikrowłókna i uformowaną w strukturę drewna.

Panele drewnopodobne QWOOD przeznaczone są do stosowania jako elementy dekoracyjne ścian zewnętrznych budynków, produkowane są w jednym wymiarze: dł. 1200mm x szer. 166mm x gr. 12mm.

Panele drewnopodobne mocuje się do podłoża za pomocą dopuszczalnych do obrotu zapraw klejących do styropianu. Podłoże powinno być suche, wolne od słabo związanych fragmentów oraz oczyszczone z kurzu i tłuszczu. Podczas prowadzenia prac temperatura podłoża i otoczenia nie powinna być niższa niż +5 C i nie wyższa niż +30 C. Do obróbki paneli wykorzystuje się proste, ogólnodostępne narzędzia takie jak ręczne piły czy noże. Kontakt z panelami nie powoduje oparzeń rąk czy podrażnień skóry i błon śluzowych oraz nie wywołuje innych szkodliwych dla zdrowia skutków. Praca z nimi nie wymaga żadnych specjalnych środków ochrony osobistej typu rękawice, maski przeciwpyłowe, ubrania lub okulary ochronne. Po wykonaniu montażu są odporne na działanie warunków atmosferycznych.

W celu uzyskania najlepszego efektu do każdego zamówienia dajemy GRATIS lakier w kolorze paneli do ewentualnych wykończeń lub poprawek w ilości 0,33 litra na każde 10m2

W STYCZNIU I LUTYM 2018 WYKORZYSTUJEMY DO PRODUKCJI ECO ENERGIE

Za każdy 1m2 paneli elewacyjnych otrzymasz 100 pkt QUA do wykorzystania na produkty energetyczne

każdy uzyskany PKT to 30 groszy.

Więcej

Deska elewacyjna QWOOD Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów